Zagroda u Macieja

„Zagroda u Macieja” położona jest w bardzo malowniczej wsi „Modlinek ”wśród lasów, nad morzem Bałtyckim. Droga do morza prowadzi przez las obok góry Ognica (40 m npm).
Modlinek (kaszb. Mùdelsczi Sztrąd, niem. Muddel Strand) – wieś w Polsce położona na Wybrzeżu Słowińskim w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Ustka.
Wieś Modlinek znajduje się na terenie rezerwatu „Natura 2000” wobec powyższego mamy dużo różnorodnego ptactwa (około 40 gatunków) oraz rzadkiej roślinności rosnących na podmokłym terenach (mokradła zaleskie). W pobliżu znajduje się jezioro ”rezerwat MODŁA” oraz rzeka Potynia. Jeżeli lubisz ciszę , spokój i sielankę to jest miejsce dla Ciebie.
„Zagroda u Macieja” oferuje Trzy domy do wynajęcia: :Dom „Pod Strzechą”, „Cztery Pory Roku”, „Słonecznik” , oraz apartament „Wiosna”. Każdy z domów jest kompletnie wyposażony. Odpowiednie szczegóły są dostępne na podstronie każdego z obiektów.
Oferujemy dla gości plac zabaw dla dzieci, boisko oraz kryte miejsce na ognisko z dużym rusztem. Do dyspozycji jest również duża altana z wbudowanym grillem, oraz letnią kuchnią.
Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking na samochody z domkiem do trzymania przywiezionych rowerów.
Dostępny jest również w jej obrębie dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi.
Ustka ze sklepami typu LIDL czy Biedronka jest 5 km, Ustka Promenada znajduje się 7 km, Dolina Charlotty jest 14 km od „Zagrody U Macieja”.